2 відгуків
+380 (44) 227-80-28
+380 (67) 446-05-07
Costa d'oro

Освещение для интерьеров в стиле ар-деко от Italamp

Освещение для интерьеров в стиле ар-деко от Italamp
Интерьеры в стиле ар-деко, ставшие столь популярными пять-шесть лет назад не теряют актуальности и по сей день. Несмотря на то что скандинавский стиль теснит рынок, тяга к роскоши и богатству этого стиля ар-деко не ослабевает, а только приобретает все новые краски и оттенки.
Поєднуючись з різними стилями від класики до модерну з'являються нові відтінки стилю ар-деко, що дозволяють створити більш індивідуальні рішення дизайну інтер'єру в цьому напрямку, зберігаючи правила формоутворення стилю, матеріали властиві ар-деко.
На фото: Люстра Metropolitan Italamp (скло, кристали Swarovski, тканина)
Італійські виробники освітлення, натхненні можливостями цього стилю продовжують випускати різні варіанти люстр, бра і торшерів для інтер'єрів в ар-деко. Одним з таких виробників, успішно випускає унікальні предмети освітлення в цьому стилі є фабрика Italamp.
На фото: Потолочник в стилі ар-деко 713 Italamp
.У традиційно класичний асортимент якої все більше проникають мотиви ф'южн, засновані на напрямку ар - деко. Використовуючи властиві стилю матеріали: метал, кристали, скло, створюються яскраві дизайнерські об'єкти, здатні стати головною родзинкою інтер'єру.
Широкий асортимент моделей Italamp дозволяє знайти рішення освітлення для будь-якого інтер'єру в стилі ар-деко - ближче до класики чи функціоналізму, або зовсім несподівані фантазійні поєднання стилів. Однак у всіх випадках прочитуються характерні риси стилю ар-деко.
На фото: люстра Roll Italamp - ар-деко з відтінком функціоналізму, напрямок більш характерне для пізнього періоду стилю
І абсолютно нехарактерний для ар-деко, але все ж доречний в інтер'єрах, вирішених на поєднанні ар-деко і мінімалізму, можливо, навіть скандинавського стилю - люстра Manish Italamp
І досконале легке цитування ар-деко фактично в сучасному мінімалістичному світильнику з тонованого скла Medula Italamp
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner