2 відгуків
+380 (44) 227-80-28
+380 (67) 446-05-07
Costa d'oro

Меблі для кухні в стилі Ліберті

Меблі для кухні в стилі Ліберті
Стиль Ліберті в меблях не так поширений і саме це дозволяє створювати унікальні рішення для інтер'єрів в цьому стилі.
Як ні парадоксально, але італійський напрям стилю модерн кінця XIX -початку XX ст. зобов'язана своєю назвою англійської комерсанту Артуру Ласенби Ліберті (Arthur Lasenby Liberty (1843-1917), торговавшему предметами мистецтва Японії та Китаю. Квіткові принти тканин Сходу, які стали шалено популярними в Лондоні завдяки магазину Артура Ліберті, стали початком народження окремого напрямку в декоративному мистецтві. Квітковий стиль в Італії, який раніше носив назву «stile floreale » отримав назву Liberty, причиною такої зміни стали успіхи міланського відділення англійського торгового дому «Ліберті».Меблевих виробників, працюючих в цьому напрямку, можна перерахувати по пальцях. І якщо рішень для житлових кімнат в стилі Ліберті достатньо, то кухонні меблі у квітковому стилі велика рідкість. Один з варіантів представлений італійською фабрикою Medea, що виробляє меблі в стилі Ліберті з 1905р.
Потрібно розуміти, що кухні в стилі Ліберті не претендують на історичну достовірність, адже кухонний гарнітур відповідає сучасному розумію про кухонних меблів, почав формуватися значно пізніше. Це скоріше кухонні меблі створена за мотивами стилістичного напряму. Використовуючи характерні прийоми і декоративні елементи сучасні дизайнери створюють нові форми і рішення в стилістиці модерну початку XX століття.
Ще один вдалий приклад кухні в стилі Ліберті створений італійською фабрикою класичної меблів Arca. Модель Premier спочатку створена в кольорі горіха. І вже на виставці 2012р. була представлена її нова версія, доповнена меблями для їдальні в білому кольорі.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner