2 відгуків
+380 (44) 227-80-28
+380 (67) 446-05-07
Costa d'oro

Італійські люстри з муранського венеціанського скла

Італійські люстри з муранського венеціанського скла
Гуляючи ввечері по історичному центру будь-якого європейського містечка мимоволі заглядаєш у вікна квартир, бажаючи зрозуміти, як живеться людям в такому місті. Що оточує їх, що подобається і чим вони дихають. І іноді вдається побачити чудові інтер'єри старих будинків, з розкішними і сяючими люстрами і ліпними карнизами стель.Величезні блискучі яруси люстр спускаються до столу, заливаючи світлом інтер'єр , накритий білосніжною скатертиною стіл.
На фото: Люстра з муранського скла Formia
Серед різноманіття люстри в класичному стилі самі прекрасні і чудові - італійські люстри з муранського скла. Історія виникнення муранського венеціанського скла йде в далекі часи і налічує вже майже дев'ять століть. Довгі століття технологія передавалася майстрами з покоління в покоління, і зберігався в найсуворішій таємниці.За багато століть технологія розвивалася, додавалися нові техніки, що дозволило домогтися різноманіття в зовнішньому вигляді виробів.
На фото: Люстра з венеціанського скла La Murrina
І сьогодні виробники виробів з муранського скла не стоять на місці. Традиційні і нові інноваційні підходи у виготовленні світильників з кольорового скла дозволяють створювати справжні шедеври сучасного дизайну.
На фото: Люстра Shadow Dhamar Barovier & Toso
Переробки класичних форм у відповідності з тенденціями часу, світовими дизайнерськими трендами породжують все нові форми, здатні вражати уяву.
На фото:Люстра з кольорового муранського скла Andromeda
Ручна робота, складні технології і особливості матеріалу, наявність певного знання і багаторічного досвіду для виконання світильників з муранського скла не дозволяють їм бути доступними за ціною. Однак, безсумнівним залишається те, що кожен виріб унікально і за своїм багатством і емоційного впливу коштує набагато більше своєї вартості.
На фото:Новинка 2013р. La Murrina
Люстри з венеціанського скла можна сміливо віднести за значимістю до придбання антикваріату, особливо якщо вони виконані одним з визнаних виробників в цій області з багатовіковою історією: Barovier & Toso, Venini, Formia та ін.
На фото: Класична італійська люстра з муранського скла Barovier &Toso
Виробники майстерно використовуючи традиційні технології створюють абсолютно унікальні сучасні форми нарівні з класичними люстрами. Одним з провідних італійських виробників освітлення в даному напрямку є фабрика Italamp. У співпраці з провідними дизайнерами щорічно випускаючи нові моделі люстр і настінних світильників, які вже сьогодні сміливо можна назвати шедеврами сучасного дизайну.
Люстра Italamp
Завдяки різноманіттю відтінків і кольорів муранського скла можливості для дизайну інтер'єру фактично безмежні. Контрастні викликають яскраві або ніжні прозорі , матові пелюстки скляних творів здатні прикрасити і класичний і сучасний інтер'єр.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner